| Edy_Laurentiu_1995 a întrebat:

.am si eu o intrebare..as vrea sa termin clasa a 12 a dar nu sa merg la zi pentru ca vreau sa plec in strainatate. poate puteti sa ma ajutati cu un sfat ceva cum as putea face.Mulțumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți alege sa faci la seral, deși e cam complicat decât dacă poți din când în când sa te mai duci la cursuri. Exista și o alta varianta, dar aici e nevoie de multa înțelegere din partea profesorilor.

| Edy_Laurentiu_1995 explică (pentru anonim_4396):

As vrea la zi pentru ca e ultimul an..si la seral ar trebui sa mai fac inca 2 anii, nu stiu ce varianta sa gasesc.

| Edy_Laurentiu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau la seral.