| danyelle_5059 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cam amuzanta deci sunt clasa a 8a si un baiat mai mic imi tot compune poezii se tine dupa mine nu pot scapa de el nici pe varianta clasica cu lasa-ma nici pe cea moderna cu injuratul. Ce pot sa fac sa ma lase in pace nu pot scapa de el deloc va rog dati-mi o idee nu-l mai suport ma suna pana si la 1 dimineata si ma intreaba daca il iubesc laughing) Va rog ajutati-ma.laughing

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunalaughing
Chiar amuzanta povestea asta, pentru ca si eu am trecut prin ealaughing

Poi incerca mai mult sa vbesti frms,, sa ii explici ca e prea mic pentru tne.sh ca puteti fi prieteni
Sau spune-i ca ai prietenhappy

Daca nu merge nici asa pune'ti prietenii sa ''il sperie'' putin si sg va functiona cel putin la mine a merslaughing:*

Pupici si baftaa:*

2 răspunsuri:
| LongboarderG a răspuns:

Stiu cum e...depinde si cat e de mik si care e puterea lui de intelegere... explica-i frumos ca este un pic prea mik pentru tine si ca momentat sa se rezume la cele de varsta lui. Explicai ca atunci cand va creste si i se va intampla ceva de genu' o sa inteleaga mai bine, momentan poate astepta

fundita?batting eyelashes

| INeverStopLoving a răspuns:

Hmm...nu-i raspunde la telefon si fi total indiferenta cu el. Mai simplu de atata nu se poate si nici nu ai ce face!