| anonim_4396 a întrebat:

Ce este de capul iubitului meu? Nu-mi mai raspunde la telefon de cand la inceputul anului scolar a vazut-o pe fosta lui prietena care i-a dat papuci inainte sa se termine scoala.Noi ne-am combinat in august, mergea totul perfect, mereu vorbeam non-stop la telefon, prin mesaje, pe mess.Acuma de cand a vazut-o, nu-mi mai raspunde la telefon, nici la mesaje.La scoala cand ne vedem eu mereu ma duc la el sa-l iau un brate, sa-l pup, cand il intreb de ce e suparat/distras si imi zice ca sunt "probleme personale" si nu-mi vrea sa-mi zica si prietenii lui cand lau intrebat ce s-a intamplat iau zic ca este "miserupist" dar nu stiim daca in relatia cu mine sau in general.Nu stiu ce sa mai fac cu el! Ajutor.

Răspuns Câştigător
| andra121 a răspuns:

Cred ca e deprimat dintr-un motiv mult mai grav decat ca a vazut-o pr fosta prietena. Trebuie sa fii aproape de el orice ar fi daca chiar il iubesti!

| melisafdv a răspuns (pentru andra121):

Dar asta e problema.totul era mult mai bine inainte so vada pe ea,este ceva legat de ea,sunt sigura, altfel mi-ar fi zis, noi ne ziceam absolut orice.Nu am cum sa fiu langa el daca nu ma lasa s-o fac

1 răspuns: