| AnoOnim23 a întrebat:

Bunahappy...Am si eu o intrebarehee hee
Ce parere aveti despre cei care "cersesc" fundite? Ps: Vreau raspunsuri sincerehappy

Răspuns Câştigător
| Mihαelα a răspuns:

Din cîte văd ai observat şi tu prostul obicei al unora de a scrie mereu la sfîrşitul unui răspuns,, pls fundiţă,, sau,, fundiţă?,, acesta este un obicei prost si desigur foarte urît din partea unei persoane, şi desigur asta denota că persoana respectivă cere ceva în schimbul răspunsului, respectiv fundită, sincer nu imi place deloc, pentru că acest site se numeşte TPU cu un scop oarecare, şi scopul este acela de a ajuta o persoană care are nevoie, şi de a face schimb de cunostinţe si nicidecum nu este un site de competiţie sau intrecere la anume un punctaj sau la acumulare de fundiţe.Recunosc că este plăcut sentimentul de a primi o fundiţă, pentru că simţi într-un oarecare mod că ai fost de ajutor, dar asta nu inseamnă ca trebuie să cerşeşti fundiţe.Nota 10 pentru întrebare, poate putin cîte puţin le vom trezi bunul simţ cîtorva dintre ei.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ei cercesc, eu le dau pe gratis pe ale meleoh go on
Toti FUNDarii sa apeleze la mineb-)

NOname
| NOname a răspuns:

Nu am o parere foarte buna despre ei. Insa inteleg, ca sunt doar niste copii, si pentru ei obtinerea funditelor a devenit un fel de joc, o competitie. Acesti utilizatori inca nu realizeaza, ca trebuie sa castigi/sa meriti, nu sa ceri. Dar cand se vor mai maturiza, nu vor mai face acest lucru, sunt convinsa.
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| InLove a răspuns:

Au un scop, am abordat si eu stilul acesta odata, dar mno, e un pic penibil, raspund nu ca sa primesc fundite cu toate ca ma bucur sa primesc si chiar astept sa fiu rasplatita daca raspunsul meu a fost folositor, dar in principiu dau raspunsuri ca sa ajut! asa ca, nu, nu mai are rost sa cersesc funde. '' fundita '' rolling on the floor) laughing), nu, nu am nimic impotriva lor, da mno... fiecare cum considera big grin

| ღmirunikaღ a răspuns:

Eu chiar nu ii inteleg de ce ``cersesc`` fundita bine ca la inceput cand m-am logat pe TPU eram fascinata de funda acum pot spune ca pentru uni e o obsesie castigatul funditzelor