| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare,chestia e ca vreau si eu un nou telefon,dar parintii mi-au zis ca daca voi lucra saptamana asata poata sa imi cumpere,,,,,,faza e ca nu sunt sigura de faptul ca telefoane de alea vor mai fi acolo,,,, ajutoooor ce sa fac

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi si tu acolo si roaga pe cineva sa ti-l puna deoparte. Poate merge.Dar sa te duci sa il cumperi atunci cand ii spui.Ca nu va putea sa il tina sub tejghea mult timp.Eu asa am facut.Dar a fost vorba doar de doua zile.Succes.