| Azonos a întrebat:

Am si eu o intrebare cum poti sterge toti prieteni odata de pe facebook?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Toti prietenii odata nu poti sa-i stergi cu doar un singur click! E un site de socializare totusi.
FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni? Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters! ESTE SINGURA MODALITATE MAI RAPIDA DE STERS PRIETENI DE PE FACEBOOK, Bafta!