| laurika15 a întrebat:

am si eu o intrebare: Cum sa spun unui baiat ca il iubesc? Multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Iti poti spune in fata, foarte frumos!
Daca esti putin mai timida, vorbeste cu el pe mess(din discutie in discutie, incearca sa ajungi la capitolul "iubire").
Succes!

10 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Crede-ma totul devine mult mai usor, daca si el te place. Daca este asa, nu-ti afce probleme orice i-ai spune, cu siguranta va reactiona pozitiv.Nu trebuie sa-ti pregatesti un discurs de acasa, sau sa faci scenariul intalnirii.

| Punky a răspuns:

Iesiti la o plimbare, si, la momentul potrivit, adica, aucni cand o sa simti, o sa-i spui ca il iubesti. Daca il deranjeaza asta sa te ierte dar nu`i poti spune inimii ce sa faca.

| gabystar a răspuns:

Mai intai faci cercetari daca si el te place.
Si daca afli asta ii zici verde in fata vrei sa te combini cu mine.
Hai ca nu va fi greu(crede-malaughing)

| tyana a răspuns:

Daca aveti o relatie stabila ar fi chiar indicat sa ii spui ce simti.
Daca tu esti indragostita iar el nici nu banuieste asta, te-as sfatui sa renunti la idee pentru a nu fi dezamagita si a te pune intr-o postura neplacuta.Mai intai stai de vorba cu el, afla ce gandeste despre tine si daca simti ca si el e intresat de tine ii poti spune ca iti place mult si ca ai vrea sa ai o relatie cu el. Dar nu ii spune ca il iubesti, fara sa stii ce simte el pentru tine pentru ca risti sa strici totulhappy

Răspuns utilizator avertizat
| ambutisare a răspuns:

Nu sti? Asa: Te iubesc. Glumesc. Vezi daca e interesat de tine, nu-l aborda asa direct ca poate fuge laughing

| Petronela a răspuns:

Spune-i pur si simplu in fata ca il iubesti

| LucianaaaX a răspuns:

Nu ii spui chiar ca il iubesti. Zii ca ai ajuns sa tii la el si esti curioasa daca el tine la tine.

| lolitagirl a răspuns:

Te duci la el il intrebi ce parere are despre relatia voastra pana acum... discutii iar, dupa ii spuiwinking

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Simplu si usor

de exemplu poti sa ii sp ceva de genu:"buna... ce faci? eu as vrea sa-ti spun ceva dar poate ca nu o sa ma crezi sau ca o sa razi de mine dar chestia e ca eu te iubesc!"

incearca si u ceva de gunu ala sau ma simplu ii spui pe mess:"te iubes!"