| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Buna!Am si eu o intrebare...cum scap de un baiat.Adica stati sa va spun de la inceput totul.(aproapelaughingCand aveam 10 ani baiatul avea 14(asta se intampla in vara)Mergeam pe strada si el ma tot urmarea cu bicicleta si imi punea mana pe umar si m-am enervat si l-am pleznit...si ne-am mai vazut cateva zile dupa care nu mai.Si saptamana trecuta acum cand eu am 12,iar el 16 m-a vazut(era in masina)m-a claxonat si eu nu l-am bagat in seama da vreau sa nu ma mai placa deci,ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Gnomic a răspuns:

De obicei copii se imprietenesc repede, nu sunt cum sunt oamenii maturi cu prea multe reguli. Insa ce e drept, copii de la oras si cei de la tara sunt putin diferiti, cei de la oras cand se duc la tara sunt mai rusinosi, mai ales ca nu cunosc imprejurarile. Iti faci si tu nniste prieteni, la inceput sa fie mai greu dar o sa fie frumos dupa ce o sa legi prietenii, nuse stie. Da tu ce faci te joci cu inima saracului baiat? big grin

10 răspunsuri:
| Gnomic a răspuns:

Umbla cu un baiat, si ignora-l, o sa te urasca big grin

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Gnomic):

Pai eu merg acolo in weekend (e la tara) si nu prea cunosc copii de acolo...

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Gnomic):

Pai faza ii ca eu ma duc doar in weekend deoarece ii la tara si din pacate nu prea cunosc copiii de pe acolo

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Gnomic):

Nuda nu imi place de el si deja ma cam enerveaza...

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Gnomic):

Si indiferent cat l-as jigni nu ii pasa

| Gnomic a răspuns (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Nu cred ca poti sa il eviti daca nu te lasa el in pace big grin.eh.te place,, de ce nu incerci sa il placi si tu,, asa ca prieten :d

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Gnomic):

da nu prea cred ca pot fii prietena sau amica cu el...

| Gnomic a răspuns (pentru Gnomic):

Multumesc pentru funda, desi nu cred ca o meritam, nu cred ca te-am ajutat cine stie ce, era o simpla conversatie, care mi-a placut... nu am facut-o pentru fundita. Multumesc! O zi buna! >big grin

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Gnomic):

Npk

| Gnomic a răspuns (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

De obicei copii se imprietenesc repede, nu sunt cum sunt oamenii maturi cu prea multe reguli. Insa ce e drept, copii de la oras si cei de la tara sunt putin diferiti, cei de la oras cand se duc la tara sunt mai rusinosi, mai ales ca nu cunosc imprejurarile. Iti faci si tu nniste prieteni, la inceput sa fie mai greu dar o sa fie frumos dupa ce o sa legi prietenii, nuse stie. Da tu ce faci te joci cu inima saracului baiat? big grin