| Geooo17 a întrebat:

Bună, am și eu o intrebare dacă comand ceva de pe siturile de dinafara de la același magazin platesc transport pe toata comanda sau la fiecare produs separat?

Răspuns Câştigător
| PrintezikaTha123 a răspuns:

Depinde de site, și respectiv de produsele comandate. Dacă e un site gen cum e eMAG la noi (aici vizez în principal Amazon), unde mai mulți parteneri își pot vinde produsele, vei plăti transport pentru fiecare partener de la care cumperi.
Acum s-ar putea să nu plătești transport deloc. Din nou, depinde de vânzători.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Toata comanda logic.

| Mirela05 a răspuns:

Probabil daca comanzi mai multe produse e posibil sa nu mai platesti transportul...si daca e sa il platesti, platesti pe toata comanda