| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. De obicei, cand vorbesc am vocea ragusita si groasa, iar cand cant suna destul de oribil, insa daca vorbesc in soapta cant foarte bine, vocea mea suna exact la fel, dar fara acea "raguseala". Cum fac sa scap de "raguseala".

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ai putea sa il folosesti, nu sa te plangi de el. Uite susanu, cu vocea lui ragusita face baniwinking si multi altii. Nu inseamna neaparat ca e un defect happy

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Asta este timbrul tau vocal...nu ai cum sa il schimbi