| Madalina748u4 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare în legatura cu psihologicu la campina, dosarul trebui depus atunci cand i-au psihologicu sau nu are importanta, un sfat va rog!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testul psihologic nu are treaba cu dosarul care iti trebuie la ploiesti...Ca sa poti sa te duci la Ploiesti la programare iti trebuiesc urmatoarele: nr de ore necesare sa fie raportate, Cazierul, Taxa auto cea de aprox 72 de lei daca platesti prin mandat postal, Analizele medicale si o copie dupa buletin respectiv dupa permis daca mai ai si o alta categorie,...app detin cat B, C, E