| gaby_1815 a întrebat:

am si eu o intrebare:o sa marg in excursie pe ceahlau 2 zile si o noapte, sunt multe de vizitat dar cine imi poate da niste idei ce am putea face noaptea, dar nu lucruri prostesti ca nu is genul ala... cea mai buna varianta funda +vot

Răspuns Câştigător
| alinuytza a răspuns:

Nu stiu ce va de genu sa va bateti joc de baieti cum am facut eu in tabara de exemplu sa le pineti pasta de dinti pe usa sau sa ii bateti pe baieti cu perne dar trebuie sa ii luati prin surprindere