| pIsIcUtzA PuFoAsA a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.
Pai eu am o colega care este sefa clasei. Clasa ema este ft prs doar3 elevi inv eu si ink 2 fete restul sunt praf. Cand eu raspund la ceva iulai(sefa clasie si cat de cat cea mai bine din clslaughing) ) este ft invidioasa si incepem sa ne certam si ma enerveaza ca barfeste mult si baga comentarii si spune lucruri urata asa se cearta ea cu toti adica mai ales ca mine si celalta fata care mia inavata bine. Si va rog sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac ca sa nu ma mai cert mereu cu ea. Plus ca minte de se rupe raspeundeti plz:X:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| Roxx_2428 a răspuns:

Poi ar trebui sa evitzi orice fel de discutzie cu ea.
Si cred ca atunci nu va mai avea ce sa barfeasca despre tine!
fundita?!

2 răspunsuri:
| stefanel11 a răspuns:

Dai o bataie buna sau punepe cineva sa o bata... si se linistestewinking astept fundita:X

| alexandra17_5344 a răspuns:

I-ao intr-o parte fara sa auda cineva ci spune-i ce are cu tine si de ce este invidioasa asa o sa aplanezi lucrurile