| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

Buna, am si eu o întrebare, se pot gasi fete mai simple la facultate care sa nu urmărească doar sa fie plimbate si sa cheltui bani cu ele? Mai exista fete modeste in facultate?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Logic, chiar mai multe, că alea sunt în principiu interesate de facultate. E vina ta că te uiți numa după categoria aia.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt. Chiar foarte multe. Dar din pacate trebuie sa cauti si sa umbli mult pana vei reusi sa gasesti o asemenea fata modesta si cuminte Bafta. Succes!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

laughing))))))))))))
Dar tu unde crezi ca traim? Ce... facultatea o fac doar fetele care sunt mai putin modeste? laughing

Si nu mai judeca, tu spui asta ca parere a ta, dar nu este mereu asa cum se vede. Din ce ai zis acolo reiese ca tie nu iti plac fetele care vor sa cheltuie banii si cele care nu sunt modeste (si este bine), insa stim cu totii ca asta este doar o parte. Dupa ce ai cunoaste o asemenea fata ce faci? Fumeaza/nu fumeaza? Alta caracteristica... Ii place sa faca aia, nu ii place.
Daca cheltuie banii cineva poate ca are si alte lucruri care sunt bune, daca nu este cineva modest nu inseamna ca este si rau.

| mentholinks a răspuns:

Du-te la facultate și vezi. Pe site aici nu prea sunt studenți, plus ca depinde și ce facultate.

| Furnicuta000 a răspuns:

Depinde la ce facultate. Daca te duci la facultati de fite procentul fetelor fitoase e mult mai mare.