| andreeamateinupai a întrebat:

Buna am si eu o intrebare vreau sa imi spuneti de la cati ani poti sa te faci cantareata? poti si de la 14?

Răspuns Câştigător
| paulica123 a răspuns:

Normal in ziua de astazi poti face orice si de la orice varasta. Daca ai voce poti iti trebuie curaj si ambitie sa devii cineva in lumea asta a celebritatilor. Asa ca incarcate cu incurajari din partea noastra si porneste pe drumul asta e un drum frumos, nu e usor dar e ales de tine si asta conteaza. Sper sa devii cineva in lumea cantaretilor da sa nu uiti niciodata de unde ai plecat si sa fi un om simplu asta se apreciaza mai mult. Spera sa ajungi unde vrei si viseaza nu uita : Visele vor deveni realitate prin multa munca si unpic de noroc. Suces in ceea ce vrei sa faci :* Funda?

8 răspunsuri:
| komadechips01 a răspuns:

No hai, faceți-vă toți vedete. Parcă văd, mâine, înc-o Drăgușancă care se fufăie după viol. Succes.

| andreeamateinupai explică (pentru komadechips01):

Pe tine cine tea pus sa comentezi?

| Naяutσ a răspuns:

Da, exemplu Nicole Cherry

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Buna, da normal daca ai voce poti la orice varsta, cum e si nicole cherry. Succes!

| Sophieeeeeee a răspuns:

Cu cat mai devreme, cu atat mai bine!winking