| dulcikata17 a întrebat:

Buna! Am si eu o intrebare:Vreau sa vad ce posteaza pe story fostul meu dar ma tem ca vede ca ii urmaresc storyurile pentru ca nu-l mai am la prieteni dar el se uita la ale mele si eu vad ca s-a uitat si de aia mi-e teama sa il urmaresc de pe contul meu.Intrebarea este: daca il urmaresc pe cont fals lui ii poate aparea ca s-a uitat un anonim? Gen in sectiunea :"alte persoane si doar sa vada numarul persoanelor"

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vede că e un nume de cont fals și aia e. Nu se prinde cine e. Și poate nu e atât de obsedat ca tine ca să verifice în continuu cine se uită.

| Adrian5575 a răspuns:

Ii apare numele contului.

| dulcikata17 explică (pentru Adrian5575):

Nu cred..si la mine se uita altii si nu vad numele lor

| aDEeLAa a răspuns:

Nu e mai bine sa vada ca te uiti? Macar vede si el ca te mai intereseaza cat de cat...

| dulcikata17 explică (pentru aDEeLAa):

E mai dificila situatialaughing eu l am parasit si dupa imediat m-am bagat in alta relatie..da..mai imi pasa de el dar nu vreau sa vada asta sad el se mai uita la mine si ma "omoara "chestia asta crying(

| aDEeLAa a răspuns (pentru dulcikata17):

Ti-ar placea sa nu se mai uite la tine? eu cred ca mai bine sa faci un lucru si sa iti para rau decat sa nu-l faci si sa iti para rau ca nu l-ai facut...
Daca tot nu vrei sa vada ca il urmaresti, fa-ti alt cont cu nume gen: pariuri sportive, fast food etc si urmareste-l dupa alt cont...