| Hadassaa a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare
vreau un tatuaj...dar inca nu am curaj sa imi fac ceva permanent...asa ca,m-am decis sa imi fac unul temporar
am vazut ceva Henna, dar ma intrebam daca tusul de tatuaj permanent aplicat simplu pe piele nu dureaza mult
si daca nu, dati mi va rog nume de site uri sau geluri de tatuaje temporare ce dureaza ceva gen...6 luni

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

E super mişto faza cu tatuajele pe fete!
Am văzut o babă (cred că avea 60-65) era aşa frumoasă cu tatuajul ăla care se scurgea pe ia, şi mai toţi din birourile de la circa financiară se fereau să o bage în seamă!
Păcat! Totuşi, tatuajul ăla,. Am coşmaruri şi acum.
Da ce să zic? -succes

| Adry05 a răspuns (pentru mudokins78):

Bai omule, esti o figura. laughing)))