| AnnaMaryaaa a întrebat:

BunahappyAm si eu o mare problema, m`am lasat pe mana unei colege sa ma penseze si mi-a subtiat sprancenele prea rau si reau sa stiu si eu un tratament natural pentru cresterea sprancenelor care sa fie cat mai rapid pentru ca in 2 saptamani am un eveniment foarte important si trebuie sa ma pensez...Pls ajutati`ma. Dau funda pentru rapsunsul care e bun.Va :*

3 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Ulei de ricin? nu am idee. foloseste un... creion de conturwinking, poarta o coafura ce sa fie in ton cu pensarea tawinking. poate fi un breton mare, cu coc intr-o parte, o tunsoare mai rebela dar eleganta.nu am idee nu sunt fata, sunt baiat dar ti-am dat un sfat happy

| AnnaMaryaaa explică:

Eu as vrea sa am sprancene naturale, nu contur sau coafuri...

Vreaun tratament

dar oricum mersi pentru sfaturi:*

| AngelOnEarth a răspuns:

Nu stiu niciun tratament pentru cresterea sprancenelor. Tot ce poti face este sa astepti sa-ti creasca, dar pana atunci poti folosi un creion pentru sprancene, apropiat de culoarea naturala a sprancenelor tale, cu care poti contura forma pe care o vrei.