| DeMonLaDy a întrebat:

Buna happy
Am si eu o "mare" problema...pe 6 martie e ziua mamei mele...si nu stiu ce cadou sa'i cumpar, nu conteaza banii, pur si simplu nu stiu ce sa'i cumpar thinking
Nu parfumuri, haine, cosmetice big grin
Help please? worried
Funda, puncte si ce mai vreti voilaughing)

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

1)Un lantisor cu initialele numelui tau si al ei big grin cu poza cu tine si ea big grin
Papuci de casa:X big grin
O cana cu poza ta si a ei sau ceva d genu` big grin

2 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Mama e pe 7 laughing
eu anul trecut i'am luat niste bile o vaza si un bambus. bilele le'am pus in vaza si bambusul in vaza. a fost dragut si s-a bucurat.
anul' asta nu stiu ce sa mai iau straight face

| Diddi_5659 a răspuns:

Pai, depinde, daca-i plac chestiile sclipitoare sau chestiile simple. eu mai mereu ii cumpar mamei statuete, masti ornamentale, seturi de lumanari laughing
depinde de fiecare, sau mai poti incerca inel de aur thinking