| iulianaavr a întrebat:

am si eu o mare rugaminte la voi. anul acesta sunt organizatoare la balul bobocilor si am nevoie de niste idei pentru probe, decor... tema fiind razboiul stelelor. ma puteti ajuta cu niste idei?

1 răspuns:
| rt a răspuns:

O proba amuzanta ar fi ca in loc sa danseze toti, baietii sa se lupte cu sabii laser si doar fetele sa danseze, dar sa fie cumva sincronizat.Si ca decor cauta imagini cu deathstar, si millenium falcon, si vezi daca-ti vine vreo idee din alea.De asemenea ar fi bine daca ai putea pe undeva sa integrezi si melodiia aia de la inceput din star wars, poate cand introduci concurentii de la miss si mister boboc. Succes!