| ioηelα a întrebat:

:* am si eu o mica problema. la vara vreau sa merg intr-o tabara cu clasa. tabara este in grecia, in insula thassos, si as vrea sa stiu daca am nevoie de pasaport. (am buletin). multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Buna Ionela! Din fericire,nu ai nevoie de pasaport cat timp ai buletin! Insa, daca esti minora o sa ai nevoie de o procura, adica acordul parintilor privind plecarea ta de pe teritotiul tarii.Iti urez vacanta placuta!

1 răspuns:
| hrystynee a răspuns:

Nu ai nevoie de pasaport daca ai sub 18 ani nu ai nevoie de aprobarea parintilor daca ai sub 18 ani ai nevoie de aprobarea parintilor