| 김남길 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Se apropie ziua in care trebuie sa fac poze pentru albumul clasei si nu prea stiu cum sa pozez (stiu ca ne va intruma fotograful dar tot am emoti), ma refer in ce pozitii sa stau, cum sa ma uit la camera cum sa zambesc cat mai degajat etc. As fi foarte recunoscatoare celor care m-ar ajuta cu geva sugestii, mai ales cu ceva poze. Dau si fundita kiss big grin Astept cu drag ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Si eu am facut pozele acum doua luni.
Pai nu-ti fa griji in privinta pozitiilor.Si eu eram tot la fel de stresata, insa eu am fost a 3-a care a facut poze si am mai vazut pe la colegele mele, am mai improvizat si eu si m-a ajutat foarte mult si fotograful(mai ales ca era verisoara unei colege si era tanara). Colegele o sa te mai ajute si ele, mai cauta si pe internet. Oricum acolo o sa uiti de tot si o sa vina totul de la sinelove struck.

Succes:*!

1 răspuns:
| IoanaBogdana a răspuns:

Fi tu insati. funda?