| Crissww a întrebat:

Am si eu o problema. Am instalat de curand Microsoft Office 2010. Vreau sa.l dezinstalez, dar cand dau pe "Unistall" mi se restarteaza laptopul. Ce sa fac ca sa sterg Office.ul?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi cu programul add/remove program.
Daca nu merge contacteaza-i pe cei de la Microsoft, succes.

| Crissww explică (pentru LonelyLoner92):

Am incercat cu acel program. Nu merge. Dupa 1 minut isi da laptop.ul restart.

| mihai69 a răspuns:

Cei de la Micro$oft au un serviciu de asistență clienți excelent. Pe ei i-ai întrebat?