| love13 a întrebat:

Am si eu o problema cu camera web. Ziua mi se vede bine dar seara nu se vede deloc [ si este si becul aprins]. Pe camera scrie"Pleomax" si este de la Samsung. Unde dau ca sa o reglez? Dau FUNDAbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stinge becul din tavan si aprinde o veioza in spatele ei. O sa se vada mai bine. Toate programele pentru camera au si cateva reglaje. Nu-l cunosc pe altau dar trebuie sa fie ceva pe acolo. Cauta niste setari.