| dianaddeee a întrebat:

Buna happy am si eu o problema cu computerul. atunci cand vreau sa schimb tema la pc, de la propietati, chiar daca vreau sa pun tema windows xp spre exemplu, imi da o eroare in care imi spune " to help protect your computer windows has closed this program. name:run a dll as a app. publisher:microsoft corporation". mentionez ca nu am antivirus... e posibil sa am virusi sau e altceva in neregula? va rog sa ma ajutati si sa imi explicati si mie ce ar trebui sa fac happy multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Diana.Incearca sa -i dai fix errors.intra in my computer, click dreapta pe c, apoi dai properties, alegi a doua pagina numita -tools, dai check, bifezi ambele optiuni, si apoi ii dai ok sa-ti programeze o scanare a windows-ului, la o repornire.ar trebui sa functioneze. daca nu instaleaza windows-ul din nou.Cu siguranta nu vei mai avea probleme. pup.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

iti spun eu te duci in start iar apoi apesi de doua ori u:d. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mentionez ca nu am antivirus." Cum poti sa stai fara antivirus, PC meu se mai infecteaza avand si antivirus. Pune-ti macar un Antivirus gratuit daca aveai Linux era o chestie sa stai fara antivirus, pana si pentru Linux sau creat in ultimii ani cam multi virusi.