| GeorgianaGya a întrebat:

Buna am si eu o problema cu pc. de o zi mi-am luat antivirusul avast free. am citit pe net si pare a fi bun. dar mi sa scanat tot sistemult si imi spune ca tot pc este investat de un anumit virus win32. ce sa fac exista un program care pot sa il sterg? sau daca nu pot sa descarc windos-ul dupa net si sa il instalez direct dupa pc? va rog ajutati-ma urgent dau funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Vezi că la Mentenanță ai opțiunea Carantină, bagă-l acolo. Oricum, după scanare, trebia să te întrebe ce să facă cu el. Cred că nu ai observat sau nu ai înțeles.
După ce rezolvi, vino pe http://lecturirecenzate.ro/! O să-ți placă!