| Symo1 a întrebat:

.am si eu o problema cu telefonul...este Vodafone smart II si l-am inchis odata ca se blocase si acum nu mai pot sa il deschid, adica imi apare aia cu android si dupa sigla Vodafone si ramane asa, sta cu sigla, nici nu se stinge nici nimic, si nu mai accepta nico comanda, decat daca ii scoti bateria ..chair nu inteleg ce i se intampla!

Răspuns Câştigător
| DavidTTwowTT a răspuns:

Scoatei bateria de cateva ori. Daca nu merge, scoatei cardul de memorie, poate ai virusi in el (daca ai card.) Daca nu ai card nu ai alta solutie decat sa mergi sa vorbesti cu cei de la Vodafone. Nu umbla in interiorul lui. Daca nu i'ai facut nimic in afara de ce scrie in intrebare, cei de la Vodafone cu siguranta o sa il repare tongue

Bafta, sper c ate'am ajutat!