| DenyAmphetamine a întrebat:

Buna!
AM si Eu O problema...sigh
De fiecare data cand deschid pc`ul imi apare o fereastra : install now genuine windows => scrie
ce pot sa fac sa nu`mi mai apara?
si in plus nu mai imi da imaginea de fundal [am windows 7]
Va ROg Urgent!
astept raspunsuri, funda
OBS!:CEi care`mi cer sa instalez genuine sau sa`mi reinstalez windows`ul nu primezk funda deoarece am mai instalat genuine si a trebuit sa `mi reinstalez windows`ul.

2 răspunsuri:
| Name2 a răspuns:

Si eu am patit la fel! Aveam windows 7 dar unitatea nu rezista. A trebuit sa imi bag windows 2003. Oricum am reusit sa dau un aspect frumos.Mai bine iti bagi 2003.

| skinnylove a răspuns:

Pai din cate stiu eu e singura solutie [sa reinstalezi windows'ul] happy