| dulcikadanutza a întrebat:

Am si eu o problema.Este in clasa mea un baiat pe care l-am placut si el acum este cu una din cele mai bune prietene ale mele.Pe de o parte sunt fericita pentru ei dar pe de o parte trista.Niste sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E normal sa te simti putin trista, dar trebuie sa treci peste asta. Ia-o ca pe un fel de pedeapsa ca n-ai intervenit la timp. Acum, asta este. Iti ramane doar sa te bucuri pentru ei. Sentimentul asta iti va trece cu timpul, parerea mea.
O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| IndiferentAnonim a răspuns:

Parerea mea este sa il lasi si sa iti gasesti altul big grinhappy tongue

| dulcikadanutza explică (pentru IndiferentAnonim):

Intra te rogg mult pe fb si raspunde-mi

| IndiferentAnonim a răspuns (pentru dulcikadanutza):

Cum sa iti raspund daca nici nu te cunosc?