| HappyKid98 a întrebat:

Buna am si eu o problema. Ieri am incercat sa intru pe Facebook si nu ma lasa, am bagat parola si imi spune ca nu e bine apoi am incercat sa schimb parola si tot nu merge! Am 3 conturi pe facebook si nu ma lasa sa intru pe nici unul! Chiar nu am nici cea mai mica idee. Voi ce credeti? Fundahappy

2 răspunsuri:
| xLyna a răspuns:

Pai,s-ar putea sa fie din cauza ca ai prea multe conturi, sau poate fi din cauza internetului.

| HugMee a răspuns:

Pai pai paithinking si mie mi sa mai intamplat.Dar am schimbat parola apoi mi-a mersthinking