| Gabitzzza a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu facebook-ul de cateva luni nu pot sa-mi pun poze pe facebook le adaug ca de obicei se incarca se termina chestia aiai care arata ca se incarca dar el nu-mi spune ca a terminat ci arata ca nu s-a incarcat si nu e din cuaza vitezei de la net Fundaaa...

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai deja 200 de poze in albumul in care vrei sa incarci aceste poze nu mai merge decat sa creezi alt album! Deci creeaza un nou album si incarca in el (albumul suporta maxim 200 poze).

Am probleme cu incarcarea pozelor.Nu pot sa incarc nicio poza folosind Incarcarea Avansata

Va rugam asigurati-va ca folositi o versiune nemodificata a imaginii. Editand poza folosind software-ul terta parte, poate provoca incarcarea incorecta sau esuarea intregii incarcari.

De asemenea va rugam asigurati-va ca lungimea sau latimea pozei pe care o incarcati nu este de peste 3 ori mai mare decat alta dimensiune.

Va rugam retineti ca suportam doar incarcarea fisierelor.jpg,.gif,.bmp si.png.

Marimea maxima a fisierului este de 15 MB.

Va rugam asigurati-va ca aveti instalata ultima versiune a browser-ului dvs. si aveti de asemenea actualizata ultima versiune Java. Daca aveti in continuare probleme, va rugam sa raportati aceasta problema aici. ( http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=advanced_uploader )

Ultima versiune java aici
http://www.java.com/en/download/index.jsp
Ultima versiune Adobe Flash Player aici
http://get.adobe.com/flashplayer/

Bafta!

| PuffIQDin99 a răspuns:

Posibil chiar viteza de la net
Dar acolo sint doa categorii. daca iti spune asa ceva inseamna ca ai pus la a doua Acolo scrie in felul urmator:1 Standard 2High Resolution
Iti este clar acum?
Funndita