| pufilic a întrebat:

Buna,am si eu o problema, luna trecuta mi-a venit ciclu in data de 11 ale lunii,iar luna aceasta nici astazi nu mi-a venit, de ce intarzie atata? tin sa mentionez ca nu am o viata sexuala activa.

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

La inceput nu are cum sa fie regulat.Si cand e, teoretic ar trebui sa fie la 28 de zile dar primii cativa ani poate fi pana la 33-34 de zile. Uneori depinde si de alti factori(raceala, miscare s.a). Incearca sa tii un calendar si in timp vei vedea un tipar.Hope I helped.happy

| GreenEyed a răspuns:

E normal ca la inceput sa nu vina regulat..Cu timpul aceasta problema o sa se rezolve de la sine.Rabdare!