| Effy12 a întrebat:

am si eu o problema mi-am achizitionat de curand un Nokia e72 si am o problema daca fac poze si apoi le sterg, chiar si cu Nokia Pc Suite, imi raman in galerie neafisate... si cand incerc sa le sterg imi zice " Eroare de sistem". ma puteti ajuta cu un sfat. Funda! (urgent)

Răspuns Câştigător
| hek a răspuns:

Pai day o resetare din fabrica daca nu merge cum resetarea du-te la reparati tlf si zii sati bage o resoftare

1 răspuns:
| hek a răspuns:

Pai day o resetare din fabrica daca nu merge cum resetarea du-te la reparati tlf si zii sati bage o resoftare