| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am virusat calculatorul (iar) dar vreau sa scap de virusi fara sa-si dea seama parintii.ca de data asta sunt moarta ca sa zic asahee hee :-ss straight face ziceti-mi un program ceva nu stiu...eu am un antivirus dar cand verific pe el nu-mi apare nimic nici un virus. dar ma anunta din alta parte ca sa zic asa ca am 31 de virusi straight face si daca vreau sa scap de ei trebuie sa activez nu stiu ce da costa straight face help meeeeeeeeee

1 răspuns:
| cristiansan a răspuns:

Kaspersky (sau ceva de genu se scria ) mie mi-a curatat calculatorul ultima data cand l-am virusat. merge foarte bine is trialul incearcal.succes big grin