| AlynaC a întrebat:

Am si eu o problema. Mi se restarteaza calculatorul singur.Stiti din ce cauza si/sau ce sa fac sa nu mai am problema asta? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| secrets a răspuns:

Eu cred ori ca ai unul sau mai multi virusi ori ca il suprasoliciti. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| onutzaskumpik a răspuns:

De obicei asa face atunci cand are multi virusi, se retarteaza singur...

| crysty122 a răspuns:

Poate fii si de la curent la mine mi se restarteasa singur cand lumina de la bec este slaba sau daca nu de la virusi