| Ramygirl99 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa plec mai devreme de acasa spre scoala (ca sa merg la psiholog) si nu stiu ce sa ii spun mamei (nu vrea sa ii zic ca merg la psiholog). Vreau si eu o scuza credibila, va rog! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| HellGirl666 a răspuns:

✰ Bună. Îi poţi spune că te duci mai devreme pentru că trebuie să faci ore suplimentare, mai ales că e perioada tezelor, sau că te duci la o prietenă happy. Succes!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O "scuza credebila" inseamna o minciuna, de ce mergi la psiholog, nu sa scapi de asa ceva?

| Carmen100 a răspuns:

Spune'i ca te'a chemat o colega la ea, dar de ce sa nu ii spui mamei?

| Blackrose101 a răspuns:

Ai putea sa ii spui mamei tale ca mergi cu o prietena spre scoala si va intalniti mai devreme ca sa nu va grabiti.

| ionela_2126 a răspuns:

Spune-i ca pleci mai devreme fiindca vin pompierii pentru o simulare de incendiu sau cutremur. Sau ca mergeti la pompiri sa vedeti ce munca grea au. Mergeti cu clasa la statia meteo sau ca e careu sau se acorda premii. Funda?