| Alexutsa123 a întrebat:

am si eu un telefon Vodafone Smart Mini 2 si e nou e luat de 2 saptamani...dar nu se aude muzica tare..cum sa fac sa se auda muzica mai tare..ca e dat la maxim dar nu se aude tare si are o prietena numa ca alta culoare si se aude tare..va rog astept raspun.dau Funda!:*

2 răspunsuri:
| Ctiberiu a răspuns:

Telefoanele patentate de catre Vodafon, au o calitate care lasa de dorit si rareori poti gasi un astfel de telefon care chiar sa fie pe masura asteptarilor. Nu ai cum sa imbunatatesi cu vreun gadget sonorizarea, dar daca spui ca mai un telefon la fel si la acela se aude mai tare, mai bine du-te la service cu el, probabil ceva nu functioneaza cum trebuie.

| biutza1419 a răspuns:

Da pot dai la tastatura unde scrii numere de telefon si tasteaza codul: *#*#3646633#*#* dupa dai hardwer testing dupa audio si loud speaker mod si scrii 166, funda?