| anonim_4396 a întrebat:

am sters pagina google+ si nu ma mai pot conecta la youtube sad ce pot face sa imi recuperez canalul? rasp urg plz

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Prostii de la Google le-au unit pe acestea.Cel mai probabil s-a zis cu canalul tau. Aveai muti sub?

| blondutza92 a răspuns (pentru mODIN):

Acum mi-am recuperat contul google ca puteam in 14 zile.dar nu mai am canalul acela de youtube.Mi-au facut automat altul nou.Dar..nici cel vechi nu este inchis ca merg toate video care le aveam pe el..deci cum revin la vechea pagina youtube? sad

| mODIN a răspuns (pentru blondutza92):

Pai incearca sa te loghezi cu vechiile date.