| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am sunat acum la "Salvati Copiii" pentru a ma interesa daca pot deveni voluntar si mi-a raspuns o fata care mi-a spus ca cea care se ocupa cu detaliile despre voluntariat etc lipseste si sa sun maine.
Pana atunci as avea si eu cateva intrebari:
1.Credeti ca m-ar accepta cu acordul parintilor daca am 15 ani?
2.Cam ce faci acolo?
3.Trebuie sa platesc ceva pentru a fi voluntar sau astea?thinking
4. Spuneti-mi cam tot ce stiti voi despre astathinking

3 răspunsuri:
| madalina97_7913 a răspuns:

1)da. poti sa te inscri si la 14
2)pei mergi la tot felul de actiuni, etc.
3)nu, in ziua de azi este o minune sa se ofere cineva voluntar, deci nu, nu platesti absolut nimic
4)pei nu prea multe, ca eu sunt la crucea rosie nu la salvati copii tongue

| madalina97_7913 a răspuns:

1)da. poti sa te inscri si la 14, 2)pei mergi la tot felul de actiuni, etc., 3)nu, in ziua de azi este o minune sa se ofere cineva voluntar, deci nu, nu platesti absolut nimic, 4)pei nu prea multe, ca eu sunt la crucea rosie nu la salvati copii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa suni si sa vezi