| PinkyFlor a întrebat:

Buna!

Am terminat de citit acum 2 zile cartea "Elevul Dima dintr-a saptea" si m-a impresionat foarte mult! M-a impresionat aceea iubire dintre cei doi:Lotte si Grig:X care nu a putut fi implinita intr-un final!

Mi-ar placea sa imi spuneti ce sentimente v-a transims aceasta carte si ceea ce va placut! Pa-pa!happy

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

La inceput am zis:
pfffff alta carte stupida de citit...profesorii astia cred ca nu avem alt ceva ce face acasa
Apoi am inceput-o...incepuse sa imi placa...
Cand am vazut ce draguta era nu am mai lasat-o din mana :X
A fost superba!
pacat insa de cei 2...sad
in rest a fost super
Acuma ne-a dat sa citim 2 loturi straight face
Abia astept sa vad cum e am auzit ca este de comedie big grin

Bafta!