| lilbb a întrebat:

Am tot incercat sa modific niste poze online dar nu merge sa uploadez pozele.Imi apare asa:This file is set to read-only.Try again with a different file name.
Pe toate site-urile imi apare asa si nu stiu de ce pentru ca e prima data cand imi apare asa..Stie cineva de ce?

2 răspunsuri:
| Mirela37 a răspuns:

Ai incercat si pizap.com? Sau redenumeste fisierul respectiv...

| lilbb explică (pentru Mirela37):

Am bifat eu ceva pe acolo fara sa imi dau seamalaughing Am reusit pana la urma.dar mersi oricum