| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am trecut clasa a 8 a. Am o întrebare fata de liceu, ma gândesc sa dau pe turism și alimentație, mai mult pentru alimentație și as fi vrut in C.E.V.
Ideea e ca am găsit numai păreri de 7-8 ani si as vrea ceva detalii mai noi despre elevi, profesori etc, consider ca s-au schimbat multe de atunci.

3 răspunsuri:
| Username272 a răspuns:

Depinde de liceul unde pici, fiecare este diferit, în mare parte in clasa a 9 a nu o sa iti prea aibe nimeni treaba, o sa treci iti garantez eu, dar din clasa a 10 a o sa fie mai dificil, este un profil bun, mult succes

| Addicted00405 a răspuns (pentru Username272):

Am menționat ca vreau in Colegiul Economic Viilor din Bucuresti. Voiam păreri strict despre el.

| Addicted00405 a răspuns:

C.E.V= Colegiul Economic Viilor