| anonim_4396 a întrebat:

Am un acvariu cu pesti de 12 litri. Unul dintre pesti a muritm (nu stiu de ce) si dupa cateva zile a mai murit unul. Ce se intampla? Funda + vot ( scuze categoria)

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Este posibil sa moara din cauza apei, uite aici cateva reguli importante:
http://www.acvarium.ro/? pag=utile&art=Schimbarea%20partiala%20a%20apei%20-%20o%20conditie%20esentiala%20pentru%20un%20acvariu%20curat
bafta

| Alfonso a răspuns:

Da...schimba apa.dar mai bine ai merge si ai cere sfatul unui veterinar sau ceva de genu!