| Loryoficial a întrebat:

am un aparat de tattoo si vreau sa imi fac un tatuaj pe mana, intrebarea mea este: cerneala din stilou este toxic? sau ce cerneala nu este toxic ca sa pot folosi pentru tattoing? numai am bani si de tatto inklaughing

1 răspuns:
| sinx a răspuns:

Nu incerca cu altfel de cerneala decat cel special. Si inca ceva, acum te bucuri de el, insa o sa vezi ca dupa cativa ani o sa iti dai seama ca nu a iesit cum trebuia. Daca tot vrei sa iti faci un tatuaj, mai bine fa-l la un salon specializat ca sa nu -ti fie rusine dupa aia sa il arati. Faci cum vrei.