| Cristinafgmcriss a întrebat:

Am un coleg la care îi place de o fata si sau sarutat deja la început m-am bucurat pentru el ca el este o fire mai timida...iar acum ma sint naspa si cred ca is geloasa CE AR TREBUI SA FAC?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa incerci sa iti estompezi acest sentiment pentru ca nu aduce la nimic bun si, poate, sa incerci sa-ti gasesti si tu un iubit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incerci sa gasesti un alt coleg, vecin, prieten cu care sa incepi si tu o relatie frumoasa si placuta. Sa va plimbati, sa va sarutati, sa va distrati. Succes!

| Kira5854 a răspuns:

Sarta-l si tulaughing vezi dupa reactia lui

| Petru1123 a răspuns:

Sa aplici regulile atunci cand esti geloasa: Rezolva gelozia prin el, pe scurt, saruta-l daca iti place de el, sau cauta-ti alt prieten.