| pinkcandy7 a întrebat:

Am un cont lady popular de lvl 8 si nu pot sa mai ma joc pe el cine il vrea si imi garanteaza ca nu schimba parola o sa i-l dau... dar va rog seriozitate si sa aveti grija de ea:X

4 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Vreau eu contul:X daca se poate vorbim la mesaje :X

| dellya_4297 a răspuns:

Uite eu las vrea si vorbesc serios eu nu sunt ca ceilalti daca imi dai contul o sa am mare grija de ea promit!

| madaaa21 a răspuns:

Daca vrei mil dai mie si nu schimb parola

| Yasmina_3726 a răspuns:

Te rog da mil mie ati garantez ca ati fac 100 de diamante antr-o saptamana asta doar daca merge uite id meu yasi_judo_2000 plz