| Ofiintă a întrebat:

Buna,
Am un cont mai vechi de facebook pe care as vrea sa-l sterg dar nu stiu parola si e-mailul, am niste poze din copilarie care nu doresc sa fie vazute de catre altii.
Exista vreo solutie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aste sunt vrajeli ca nu stii email ul si parola. cine stie ce conturi vrei tu sa "spargi" stai linistit ca nu ai nicio sansa.

| Ofiintă explică (pentru suntserios):

Deci, in primul rand mi-am facut contul acum 5 ani, si nici nu l-am accesat, de unde vrei tu sa retin e-mailul si mai ales parola? Ceea ce ma deranjeaza sunt pozele pe care le-am postat si nu vreau sa fie vazute, poate sunt stanjenitoare pentru mine. Asadar, nu iti recomand sa faci pe desteptul, pentru ca nu iti iese!