| ChoCoLaTe_2477 a întrebat:

am un Cosmote Smart Share si inca din momentul din care l-am achizitionat nu pot sa trimit mesaje pe facebook si whatsapp cand sunt conectat pe datele de retea. De pe wifi merge iar de pe mb pe care ii am pe cartela nu pot. Solutii?

2 răspunsuri:
| Tudoro99 a răspuns:

Incearca sa dai Restart din fabrica la telefon.

| CosmoteRomania a răspuns:

Salutare,

Te rugam sa contactezi serviciul de Relatii Clienti la numarul 1234 / 0766.12. 1234 – apel gratuit de la telefonul mobil COSMOTE sau
021.404.1234 sau 0766.12. 1234 – tarif normal pentru apelurile din reţelele naţionale.
Multumim