| pisi9898 a întrebat:

Am un id care acum ceva timp am vrut sa ii schimb parol iar cand scriam parola acolo in acea bara zicea ca nu mergea am bagat cateva parole acolo si nu a mers am renuntat pana la urma! Apoi cand am vrut sa intru pe id zicea ca parola nu este buna(parola care o introduceam era cea veche)pls ajutor stiti un site sa ceva cu care as putea sa deblochiez acest id pls:-( fundiza pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| iSkater a răspuns:

Annatekuuu, treaba sta asa : intra in messenger, jos de tot se afla Forgot your password. Apesi. Apoi dai next, iti scrii adresa, scrii codul din fereastra. Acum depinde de tine! scrie raspunsurile pe care tu le-ai pus la anumite intrebari! Apoi, totul merge bine, iti schimbi parola. Succes!