| Andriialittlekt a întrebat:

Am un iphone 3G si intr'o zi la scoala, eram pe net si incercam sa descarc ceva cand s-a blocat si a ramas doar sigla cu "Apple " pe ecran. A ramas asa in jur de 3 - 4 ore si nu reuseam sa'l inchid sau sa'l deschid. A doua zi l'am pus la incarcat insa nu se mai deschide. Imi apare insigna Apple, stau vreo 30 de minute iar apoi cand vrea sa se deschida apare pe ecran timp de 2 secunde o imagine alba dupa care se inchide la loc. Va rog ajutati-ma, dau funda!

1 răspuns:
| AdonnAdonnis a răspuns:

Stiu care e problema ai tinut apasat cunva pe marginile alea de unde e difuzorul daca da dul la reparat